Zásady vrátenia tovaru

Prevádzkovateľ e-shopu Fitness-Sport.sk:
Ing. Jozef Illéš
Okulka 9/5
093 01 Vranov nad Topľou

Prevádzka: odberné miesto:
FANSPORT & FITNESS-SPORT – Športové potreby, obuv a oblečenie
Bernolákova 1075
093 01 Vranov nad Topľou
E-mail: [email protected]
Mobil: 0908 150 722

V Fitness Sport Vyrobky sa snažíme o 100% spokojnosť zákazníka. Chápeme, že okolnosti sa môžu zmeniť a možno budete chcieť svoje rozhodnutie prehodnotiť. Preto ponúkame transparentnú politiku vrátenia, aby sme vyhoveli vašim potrebám.

Vrátenie produktu

Ak ste si zakúpili produkty prostredníctvom našej webovej stránky alebo v našom centre, platia nasledujúce podmienky vrátenia:

Lehota na vrátenie: Máte právo zrušiť a vrátiť svoju objednávku do 14 dní od prijatia bez udania dôvodu. Stav produktu: Na vrátenie produktu musí byť produkt nepoužitý a v pôvodnom obale. Produkty, ktoré sú poškodené alebo vykazujú známky používania, nie je možné vrátiť.

Proces vrátenia: Kontaktujte náš tím zákazníckych služieb pomocou kontaktných údajov uvedených vyššie, aby ste získali autorizáciu na vrátenie a pokyny na vrátenie produktu.

Vrátenie peňazí: Po prijatí a kontrole vráteného produktu vám pošleme potvrdzujúci e-mail. Po schválení bude vaša refundácia spracovaná a automaticky pripísaná na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby v určenom časovom období.

Výnimky

Upozornenie: Z hygienických dôvodov a vzhľadom na povahu našich produktov nie je možné niektoré položky vrátiť. Toto bude jasne uvedené pri nákupe.

Ak potrebujete ďalšie informácie alebo potrebujete pomoc, kontaktujte nás. Sme tu, aby sme vám pomohli!