Vibračné stroje

Vibromasážny stroj Diadora Genesis D6 Zobraziť väčšie

Vibromasážny stroj Diadora Genesis D6

Nové

Vibromasážny stroj Diadora Genesis D6 je vysoko kvalitný produkt, ktorý umožňuje bezpečné a kvalitné cvičenie. S výkonným motorom o výkone 200 W, ponúka 5 rôznych úrovní, s viac ako 30 programov, s možnosťou regulácie otáčok, prináša veľký prínos pre periférnu cirkuláciu, a to vďaka pohybu, ktorý simuluje chôdzu. Okrem toho ponúka systém kontrolovať tepovú frekvenciu a počítač s LCD monitorom. 

Viac detailov

599 €

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

Tento vybromasážny stroj má výkon 200 W. Jeho amplitúda je 13 mm. Obsahuje až 30 stupňov rýchlosti. Môžete si vybrať jeden z piatich programov cvičenia. Pracuje na frekvencii 0-30 Hz. Jeho veľkou výhodou je, že obsahuje 3D oscilačné vibrácie. Taktiež obsahuje počítač s LCD monitorom, ktorý zozbrazuje čas, hodnotu tepovej frekvencie, množstvo spálených kalórií a prejdenú vzdialenosť. Taktiež obsahuje aj funkciu SCAN (možnosť uloženia výsledkov cvičenia do pamäte počítača).Snímače tepovej frekvencie sa nachádzajú na rukovätiach.Povrch podložky obsahuje gumové adhézne vrúbkovanie. 

Maximálna nosnosť tohto vibromasážneho stroja je 150 kg. Jeho rozmery sú: 57 x 61 x 139 cm (dĺžka x šírka x výška). Je určený na domáce použitie a v Európe je veľmi obľúbený. Ak sa rozhodnete vybrať si práve tento vibromasážny stroj, určite nebude ľutovať. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na