Vibračné stroje

Vibračný stroj Spartan Zobraziť väčšie

Vibračný stroj Spartan

Nové

Vibračný stroj Spartan je ideálnym pomocníkom pre formovanie postavy. Funguje na princípe vibrácií, ktoré spôsobujú reflexívne sťahovanie svalov.

Viac detailov

157 €

10 položky

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

Tento vibračný posilňovací stroj SPARTAN TO - 600 predstavuje revolučný spôsob vo formovaní postavy. Taktiež zlepšuje krvný obeh, účinne pôsobí v boji proti celulitíde a proti depresii. Vhodný je aj pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom. Vôbec nemusíte na ňom cvičiť pravidelne, postačí pribilžne 5 minút denne na ňom stáť s pokrčenými nohami a uvidíte, že Vami želané výsledky sa rýchlo dostavia.

Tento vibračný stroj je možné používať v posilňovniach, fitness centrách, ale aj v domácnostiach. Podložka obsahuje adhézne vrúbkovanie, ktoré efektívnym spôsobom prekrvuje, masíruje a posilňuje dolné časti tela, sedacie svaly či chrbát. Vďaka jeho pravidelnému používaniu dosiahnete zlepšenie koordinácie a fyzickej kondície. Obsahuje tiež digitálny displej, na ktorom sa zobrazujú všetky dôležité informácie ohľadom cvičenia. 

Odporúča sa ho používať po fyzickej námahe či akomkoľvek športe. Po konzultácií s lekárom je ho možné použiť aj pri liečbe reumy. Na rám je poskytnú 5-ročná záruka a na 2-ročná záruka na elektrozariadenia a ostatné časti vybračného stroja. Záručný servis sa vykonáva priamo u zákazníka, čo je veľmi pohodlné. Jeho veľkou výhodou je tiež veľmi tichý chod. 

Technické parametre:

- hmotnosť zariadenia: 13 kg
- maximálne hmotnostné zaťaženie: 100 kg
- rozmery: 55 x 49 x 139 cm (dĺžka x šírka x výška)

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na