Vibračné stroje

Vibromasážny stroj Spartan TO - 600 Zobraziť väčšie

Vibromasážny stroj Spartan TO - 600

Nové

SUPER CENA !

Viac detailov

1 145 €

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

Tento vibračný posilňovací stroj SPARTAN TO - 600 predstavuje revolučný spôsob vo formovaní postavy. Taktiež zlepšuje krvný obeh, účinne pôsobí v boji proti celulitíde a proti depresii. Vhodný je aj pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom. Pracuje prostredníctvom účinných 3D + Vertical Movement Whole Body Vibration, vďaka čomu dochádza k sťahovaniu svalovom a tým je posilňovanie účinnejšie. Vôbec nemusíte na ňom cvičiť pravidelne, postačí pribilžne 5 minút denne na ňom stáť s pokrčenými nohami a uvidíte, že Vami želané výsledky sa rýchlo dostavia.

Tento vibračný stroj je možné používať v posilňovniach, fitness centrách, ale aj v domácnostiach. Jeho súčaťou je displej s veľkousťou 7", ktorý zobrazuje všetky dôležité informácie ohľadom cvičenia. Na displeji sa tiež zobrazujú animácie cvičebných polôh spolu s grafom. Používateľské menu obsahuje 4 programy. Podložka obsahuje adhézne vrúbkovanie, ktoré efektívnym spôsobom prekrvuje, masíruje a posilňuje dolné časti tela, sedacie svaly či chrbát.

Odporúča sa ho používať po fyzickej námahe či akomkoľvek športe. Po konzultácií s lekárom je ho možné použiť aj pri liečbe reumy. Na rám je poskytnú 5-ročná záruka a na 2-ročná záruka na elektrozariadenia a ostatné časti vybračného stroja. Záručný servis sa vykonáva priamo u zákazníka, čo je veľmi pohodlné. Jeho veľkou výhodou je tiež veľmi tichý chod. 

Technický popis:

- výkon motora: 2 X 250W

- frekvencia vibrácií: 20 - 60 Hz

- plynulé zvyšovanie po 1 Hz
- amplitúda: 1,5 a 2,5 mm vysoko a nízko
- obsahuje 8 prednastavených programov - pre precvičovanie rozdielnych svalových partií
- časové programy je možné nastaviť v rozpätí 20 - 600 sekúnd
- posilňovacie lanká pre maximálnu variabilitu cvikov
- hmotnosť vibračného stroja 105kg
- maximálne hmotnostné zaťaženie 150 kg
- rozmer vibračnej plochy predstavuje 750x500mm
- rozmery: d850 x š850 x v1600mm (dĺžka x šírka x výška)

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na