Trampolíny

Trampolína Spartan 305cm + ochranná sieť schodíky k trampolíne ZADARMO! Zobraziť väčšie

Trampolína Spartan 305cm + ochranná sieť schodíky k trampolíne ZADARMO!

Nové

Najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastné certifikáty podliehajúce najprísnejším svetovým kritériam. Trampolína podlieha norme EN-71 nemeckej skúšobne TÜV NORD a ASTM Internacional.

Viac detailov

180 €

10 položky

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

V prípade, že vlastníte záhradu a chcete svojim ratolestiam urobiť radosť, mohli by ste porozmýšľať nad kúpou tejto jedinečnej trampolíny. Skutočná kvalita tejto trampolíny spočíva hlavne v tom zmysle, že je vyrobená z materiálu, ktorý bol vyvinú v USA. Špecifickom tohto jedinečného materiálu je hlavne skutočnosť, že je odolný voči UV žiareniu. Trampolína obsahuje trubky HEAVY DUTY, ktoré sú vďaka galvanizácií odolné voči poškriabaniu. V rámci zachovania výbornej stability obsahuje trampolína 60 kusov pružín 3 kusy dvojitých nôh, ktoré zaručujú dokonalú stabilitu.   

Určené na domáce použitie!

Výhodou tejto trampolíny je hlavne to, že je odolná voči poveternostným podmienkam, pretože obsahuje obvodnú, ochrannú vodotesnú fóliu. Rám je vyrobený z ocele. Nezabúdajte, že túto trampolínu nie je možné využívať ako odrazový mostík. V rámci zaistenia bezpečnosti je vstup na trampolínu zabezepečený špeciálnou poistkou. V balení sa tiež nachádzajú aj schodíky, ktoré umožňujú ľahší nástup na trampolínu a tiež aj ochranná sieť. 

 Technické parametre:

-maximálna nosnosť cvičiaceho predstavuje 180 kg

-primer trampolíny predstavuje 304 cm

- priemer vnutornej skákacej plochy cca: 265 cm

- výška rámu dosahuje 76cm

- celková výška dosahuje  250 cm

- hmotnosť samotnej trampolíny predstavuje 54 kgV prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na