Rotopedy

Rotoped SPARTAN X-BIKE Zobraziť väčšie

Rotoped SPARTAN X-BIKE

Nové

Skladací rotoped SPARTAN X-BIKE je ideálny do menších bytových priestorov. Jeho najväčšou prednosťou je možnosť zloženia.

Viac detailov

125 €

10 položky

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

Ak hľadáte pomocníka na cvičenie v pohodlí svojho domova, tento praktický skladací rotoped bude pre Vás určite správnym riešením. Obsahuje totiž zotrvačník, ktorý má hmotnosť 3kg. Taktiež obsahuje tiež aj praktické trojdielne kľuky.  Kvôli ľahšiemu transportu obsahuje tiež aj kolieska v spodnej časti s mechanizmom vyrovnávajúcim nerovnosti podlahy. Taktiež obsahuje aj magnetický brzdný systém. Kvôli zabezpečeniu pohodlného cvičenia, tiež obsahuej aj nastaviteľnúé sedadlo. 

Môžete si vybrať až z 8 stupňov záťaže. Pedále sú protišmykové a dostatočne veľké. Tento eliptický trenažér tiež obsahuje aj čidlá tepovej frekvencie na ergonomicky tvarovaných rukovätiach. Tento eliptický trenažér je tiež vybavený počítačom, takže sa ľahko a rýchlo dozviete o množstve spálených kalórií, prejdenej vzdialenosti a tepovej frekvencie. Samozrejmosť je funkcia SCAN, ktorá umožňuje uloženie jednotlivých výsledkov cvičenia do pamäte.

Určené na domáce použitie.

Technické parametre:
- rozmery: 80/74 x 460 x 113 cm (dĺžka x šírka x výška)
- maximálne hmotnostné zaťaženie predstavuje 100 kg 
- hmotnosť zariadenia dosahuje 18 kg
 - maximálna výška užívateľa dosahuje 180 cm
- vyrobené podľa normy DIN EN 957-5 triedy HB

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na