Outdoor camping

Spací vak Pilot 250 Zobraziť väčšie

Spací vak Pilot 250

Nové

Základný model letného spacieho vaku Pilot 250 s vankúšom. Vonkajší materiál je polyester pre udržanie teploty a vnútorný je bavlna pre komfortný a pohodlný spánok.

Viac detailov

23 €

10 položky

Pridať do zoznamu obľúbených produktov

doveryhodnost
doveryhodnost

Detaily

Ak potrebujete spací vak, môžeme Vám skutočne len odporučiť tento spací vak, ktorý je skutočne ideálny pre všetkých a pre každého. Obsahuje kvalitné suché zipsy.Tento spací vak je tak vhodný na kempovanie, ale tiež aj na stanovačku či na festival. Umožňuje pohodlné a veľmi praktické rozbalenie a následné zbalenie. Jeho súčasťou je aj vankúš, takže si môžete byť istý, že spanie v ňom je skutočne veľmi pohodlné a príjemné.

Vonkajšia časť je vyrobená z polyesteru 70D W / R CIRE a vnútorná z materiálu T/C. Tento skvelý spací vak je vyplnený dutým vláknom, ktoré má označenie 250G/SM. Hmotnosť tohto spacieho vaku je 1,40 kg. Jeho rozmery predstavujú 180 x 40 x 75 cm. Teplotné určenie tohto unikátneho spaciehovaku predstavuje až +10 stupňov.Vnútro tohto unikátneho spacieho vaku je vyrobené zo 100% prírodnej bavlny a rozmery vnútorného materiálu predstavujú 30x30 a 68x68 cm.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na