Kategórie

Veslársky trenažér

 

Máte pocit, že sa venujete rôznorodým aktivitám, ale chýba v nich zameranie sa na pohyb? Myslíte si, že napriek všetkému, čomu sa venujete,  máte nedostatok pohybovej aktivity? Chceli by ste sa počas dňa cítiť oveľa sviežejšie a lepšie? Myslíte si, že vaša fyzická aktivita sa nachádza na veľmi nízkej úrovni? Chceli by ste to zmeniť? Myslíme si, že v tomto smere vôbec nie  je žiadne problém, pretože do pozornosti vám dávame unikátny veslársky trenažér.

 

veslársky trenažér

Veslárske trenažéry nájdete Tu: http://fitness-sport.sk/44-veslovacie-trenazere

Ak si myslíte, že už je neskoro na to, aby ste niečo spravili so svojou fyzickou kondíciou, tak nám dovoľte, aby sme vám povedali, že sa veľmi mýlite! Ako sa hovorí, nikdy nie je neskoro! Nech sa páči, dovoľte nám, aby sme vám v krátkosti predstavili veslársky trenažér. Dnes je súčasťou každého moderného fitness centra. Cvičenie, ktoré umožňuje veslársky trenažér vôbec nie je náročné na zapamätanie. Cvičiť na ňom môžete kedykoľvek sa vám zachce, ale najlepšie je to nepreháňať a radšej sa cvičeniu na veslárskom trenažéri venovať iba raz do dňa, nie viackrát do dňa.

Veslársky trenažér obsahuje, podobne ako každé dnešné moderné fitness zariadenie počítač spolu s kvalitným LCD displeji. Na ňom sa môžete dozvedieť všetky potrebné informácie: prejdená vzdialenosť v metroch, čas venovaní cvičeniu v minútach a v sekundách, či počet spálených kalórií. Jednotlivé výsledky si môžete prehľadne zapisovať a následne si ich pred alebo po každom cvičení porovnávať. Budete tak ľahko a rýchlo vedieť, či sa v cvičení zlepšujete alebo stagnujete. Všetko je len na vás. Sme si istí, že ak budete mať pevnú vôľu, tak vám šťastie bude priať a vaše výsledky sa budú postupom času len a len zlepšovať.

Veslársky trenažér je jedinečný v tom zmysle, že okrem zlepšovania úrovne vašej fyzickej kondície vám môže pomôcť aj posilniť horné a dolné partie vášho tela, teda svaly na rukách a na nohách. Ak sa budete pravidelne venovať cvičeniu na veslárskom trenažéri docielite spevnené stehná, lýtka, ale aj mierne spevnené bicepsy a tricepsy. Cvičenie na veslárskom trenažéri vyžaduje, aby ste mali chrbát vzpriamený. Vďaka pravidelnému cvičeniu na veslárskom trenažéri tak môžete predísť bolestiam chrbta.

Veslársky trenažér je vhodný pre všetkých bez vekového rozdielu. Môžu na ňom tak začať cvičiť ľudia produktívneho veku, mládež, ale aj aktívnejší seniori. Postačí, ak sa cvičeniu na veslárskom trenažéri budete venovať minimálne trikrát do týždňa po dobu 15-20 minút. PO dvoch mesiacoch môžete počet dní v týždni zvýšiť z pôvodných troch na štyri, v závislosti od toho, koľko času ste ochotný venovať cvičeniu na veslárskom trenažéri. Približne po šiestich až deviatich mesiacoch pravidelného a poctivého tréningu sa môžete cvičeniu na veslárskom trenažéri začať venovať aj častejšie.

Veslársky trenažér je fitness prístroj, ktorý je vhodný pre profesionálnych veslárov. Využívajú o najmä na pravidelný tréning v jesenných, ale najmä zimných mesiacoch. Venujete sa pravidelne plávaniu? Ak ste odpovedali áno, tak je pre vás veslársky trenažér veľmi užitočný. Väčšina fitness trénerov vám totiž povie, že veslársky trenažér je vhodný po plávaní. Vďaka plávaniu dochádza k precvičeniu celého tela. Vaše svaly sú tak dostatočne rozcvičené a pripravené na ďalšiu fyzickú aktivitu. Veslovací trenažér po plávaní predstavuje správnu voľbu, pomocou ktorej môžete docieliť zlepšenie úrovne vašej fyzickej kondície.