Kategórie

Stojany na činky


Rozhodli ste sa zmeniť svoje telo? Pravidelne posilňujete s činkami? Vlastníte doma niekoľko činiek? Chcete mať medzi svojimi činkami poriadok? Chceli by ste ich mať prehľadne uložené na bezpečnom mieste? Vedeli ste, že všetky vyššie spomenuté špecifické problémy dokážu hravo vyriešiť stojany na činky?

stojan na činky a závažiestojan na činky a jednoručky


Stojany na činky a závažia nájdete v našej ponuke za najlepšie ceny:

http://fitness-sport.sk/58-stojany-


Činky patria azda k najzákladnejším a najčastejšie používaným fitness nástrojom. Keď sa povie posilňovanie, fitness alebo cvičenie, veľa ľudí okamžite napadnú práve činky. Činky sú vhodné pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých, ale aj pre profesionálov. Pravidelné cvičenie s činkami prispieva k efektívnemu budovaniu svalovej hmoty. O to predsa pri posilňovaní aj ide. Podľa toho, aké veľké závažie je možné naložiť na činky, rozlišujeme medzi klasickými jednoručkami a činkami. Keď vezmeme do úvahy, že klasické jednoručky sú cenovo dostupné a kupujú sa vlastne „na veky“, tak je s veľkou pravdepodobnosťou možné mať ich doma. V dnešnom rýchlom svete snáď každý z nás ocení, keď sa občas nemusí ponáhľať do fitness centra. V prípade, že si kúpite činky alebo klasické jednoručky, môžete si takpovediac doma zriadiť vlastné malé fitness centrum.

Samozrejme, dnešný výrobcovia v snahe maximálne uspokojiť svojich zákazníkov, vyrábajú rozličné druhy stojanov na činky. Navzájom sa od seba odlišujú v rozličných aspektoch, či už ide o veľkosť, farbu, tvar, cenu a množstvo činiek, ktoré je možné na jednotlivé priečky stojanov zavesiť. Môžete sa tak stretnúť so stojanmi na činky, na ktoré sa dá zavesiť posilňovacia tyč a jednotlivé kotúče.

stojan na kotúčestojan na činky

Čoraz väčšej obľube sa v poslednej dobe začínajú tešiť stojany, na ktoré je možné zavesiť klasické jednoručky. Samozrejme, aj tieto stojany na činky, teda vlastne na klasické jednoručky, ponúka náš e-shop. Chceme, aby ste u nás našli vždy to, čo práve hľadáte. Tieto stojany bývajú dnes už bežnou súčasťou každého fitness centra.

Mať doma stojany na činky so sebou prináša veľké výhody. Stojany na činky umožňujú prehľadné a dômyselné uskladnenie vášho obľúbeného fitness náradia. Môžete si vďaka nimi, zoradiť činky podľa logického uváženia. Stojany na činky, ktoré umožňujú zavesenie menšieho množstva činiek (od 4 do cca 10 kusov) sú konštruované tak, že na spodnej priečke sa nachádzajú najťažšie činky a smerom vyššie najľahšie činky. Svoje činky tak môžete mať prehľadne a logicky usporiadané.

Stojany na činky môžete umiestniť kamkoľvek. Je len na vás, či ich budete mať voľne v izbe alebo umiestnené v skrini. Ak máte doma menšie fitness centrum, stojany na činky by sa mali stať jeho neoddeliteľnou súčasťou. Pri výbere vhodného stojanu na činky by ste mali zvážiť, koľko máte doma činiek a aj to, ako dlho posilňujete.

Pre začiatočníkov sa skôr odporúčajú stojany na činky menších rozmerov, na ktoré je možné umiestniť menej činiek. Mierne pokročilí, pokročilí a profesionáli volia stojan na činky umožňujúce zavesenie väčšieho počtu činiek. V konečnom dôsledku, je iba na vás, pre ktorý stojan na činky sa rozhodnete. Všetky stojany na činky dokážu dokonalo plniť svoju úlohu a tou je uchovávanie vašich činiek na stabilnom a bezpečnom mieste.