Kategórie

STEPPER

steppery.jpg

Steppery na cvičenie nôh nájdete TU: http://fitness-sport.sk/54-steppery

Možno si myslíte, že v dôsledku Vášho uponáhľaného životného štýlu by ste nemali čas pravidelne sa venovať nejakému cvičeniu. Áno, je síce pravdou, že dnešná doba je naozaj veľmi uponáhľaná. Nie je to však výhovorka slúžiaca na to, aby v dostatočnej miere ospravedlnila to, že sa nechcete venovať cvičeniu. Ako sa hovorí, keď sa chce, tak sa skutočne dá. Presne tak je to aj s cvičením. Čo by ste povedali na to, ak by ste sa začali pravidelne venovať cvičeniu pomocou steppera?

Stačí, keď si pozriete širokú ponuku nášho e-shopu. Nájdete v ňom množstvo stepperov za veľmi prijateľnú cenu. Stepper patrí medzi tie fitness stroje, ktoré sú vyrobené vo veľmi kompaktných rozmeroch. Znamená to, že ich môžete veľmi ľahko a jednoducho uskladňovať. Môžete ho napríklad skryť pod posteľ alebo na dno skrine. Svojimi šikovnými rozmermi Vám určite nebude v domácnosti zavadzať. Je tak ideálny nielen pre tých, ktorí žijú v rodinnom dome. Uplatnenie môže nájsť tiež aj u ľudí žijúcich v bytovom dome, kde je predsa len menej miesta.

Na prvý pohľad sa to určite nezdá, ale taký stepper v sebe ukrýva množstvo šikovných výsledkov. Všetko, čo k tomu potrebujete je iba dostatok času, vôle a odhodlania spraviť pre seba, ale hlavne pre svoje telo niečo dobré. Každý z nás je občas neporiadny, veď sa aj hovorí, že jediný, kto je v živote poriadny vždy a za každých okolností sú práve včely. Jednoznačne ľudia nie sú včely, ale na druhej strane Vám určite nezaškodí, keď budete pri cvičení pomocou steppera usilovný ako včely. Nemusíte sa vôbec ničoho obávať, pravidelné a intenzívne cvičenie na steppery Vám určite nezaškodí, ak ho budete vykonávať v rozumnej miere. Postačí, ak mu budete venovať približne 15-20 minút denne.

Čo sa týka ceny, tak stepper cena sa pohybuje v závislosti od toho, čo všetko od stepperu očakávate. Dnes už má každý stepper v sebe zabudovaný počítač s LCD displejom. Na tomto displeji sa tak zobrazujú všetky dôležité informácie ohľadom cvičenia. Budete tak vedieť o množstve spálených kalórií, prejdenej vzdialenosti, čase strávenom cvičením a dĺžke prejdenej vzdialenosti. Prítomnosť tohto počítača nemá vplyv na to, v akej výške sa pohybuje stepper cena.

Keď si napríklad pozriete ponuku nášho e-shopu, tak zistíte, že na zaobstaranie nového steppera nepotrebujete množstvo finančných prostriedkov. U nás stojí najlacnejší stepper 35€ a keď vezmete do úvahy, že Vám aj vďaka pravidelnému používaniu vydrží roky, tak môžeme povedať, že ide o skutočne vhodnú investíciu za veľmi prijateľnú cenu. Najdrahší stepper, ktorý máme v našej ponuke stojí 58 €. Je to teda skoro dvojnásobok ceny najlacnejšieho steppera, ktorý ponúkame. Stepper cena na druhej strane odráža úroveň spracovania. Ak sa rozhodnete pre lacnejší, tak po čase pravidelného a intenzívneho používania sa môže stať, že nebudete spokojný s kvalitnou spracovania.

Ako vidíte, tak stepper cena nie je až taká vysoká. Odráža však kvalitu a úroveň spracovania, čo je viac ako isté pre každého z Vás. Stepper je vhodný pre všetkých, bez ohľadu na vekovú kategóriu, prípadne pohlavie. Čo sa týka stepper ceny, tak vôbec nie je až taká vysoká ako sa môže na prvé počutie zdať. K stepperu taktiež nepotrebujete žiadne ďalšie príslušenstvo, čo je tiež veľmi výhodné. Pozitívne je tiež aj to, že stepper nepracuje na princípe dodávania elektrickej energie, čo znižuje jeho prevádzkové náklady.