Kategórie

SPACIE VAKY

spacie-vaky.jpg

Spacie vaky pre všetkých nájdete TU: http://fitness-sport.sk/119-spacie-vaky

Keď sa blížia teplé jarné a letné mesiace, mnohých z nás to láka stráviť čoraz viac času vonku. Skončilo sa obdobie, kedy musíme kvôli nepriaznivému počasiu byť doma, teda vo vnútri. Počasie je počas jari a leta priam ideálne, napríklad aj na stanovačku, prípadne opekačku. Tieto dve, povedzme že, v mnohých prípadoch spoločenské udalosti sa častokrát nezaobídu bez toho, aby ste na nich zotrvali aj počas noci. Samozrejme, v noci sa chodí spať, bez ohľadu na to, či zostanete na opečke, prípadne na stanovačke. Ak sa teda chcete poriadne, ale zároveň pohodlne vyspať, môžete použiť napríklad spacie vaky.

Pochopiteľne, dnes vôbec nie je problém, zakúpiť si spacie vaky. Môžete ich nájsť skutočne kdekoľvek. Príkladom môže byť napríklad náš e-shop, v ktorom sa snažíme neustále rozširovať ponuku spacích vakov. Sme si totiž vedomí toho, že ľudia sú veľmi rôznorodý. Každý zákazník má iné potreby, aj čo sa týka spacích vakov. Medzi ľuďmi sa totiž nájdu takí, ktorí počas leta pravidelne chodia na rôzne spoločenské udalosti, počas ktorých prespávajú vonku. Taktiež sa však medzi nimi nájdu aj tí, ktorí používajú spacie vaky pravidelne iba 2-3krát do roka, pretože na opekačky, stanovačky, prípadne iné letné akcie nemajú až tak veľmi radi, prípadne nemajú čas na to, aby sa ich mohli zúčastniť.

Špecifikom slovenských letných akcií sú festivaly. Práve toto sú akcie, na ktorých sú zriadené stanové mestečká. Znamená to, že veľká väčšina účastníkov festivalov na nich prespáva v stanoch. Na to, aby sa Vám v stane spalo pohodlne a bezpečne sú vhodné spacie vaky. Ak sa teda počas leta chystáte zúčastniť sa nejakého letného festivalu, prípadne festivalov, tak potom by ste určite mali pouvažovať nad tým, že by ste si mali kúpiť spacie vaky. Pokiaľ sa počas leta chystáte iba navštíviť letné festivaly a nemáte záujem zúčastniť sa opekačiek, stanovačiek, prípadne iných letných akcií, nemusíte si kupovať spacie vaky, ktoré sú z finančného hľadiska náročné. Postačia Vám aj lacnejšie spacie vaky.

Ak však patríte medzi pravidelných návštevníkov rôznych jarných a letných akcií, na ktorých aj veľmi radi prespíte, určite by ste sa mali zamerať na kúpu kvalitnejších a teda aj drahších spacích vakov. Nebojte sa, vôbec to nemusia byť najdrahšie spacie vaky. Pri kúpe spacieho vaku by ste teda mali brať do úvahy hlavne to, ako často ho plánujete používať. Od toho sa potom aj odvíja cena, za ktorú je možné spacie vaky zaobstarať. Samozrejme, čo sa týka ceny, tak to závisí hlavne od Vás, koľko ste ochotný a schopný investovať do kúpy svojho nového spacieho vaku.

Ak by ste chceli ísť na stanovačku, prípadne opekačku s tým, že by ste v prírodnom prostredí prespali, ale myslíte si, že by to nebolo možné, pretože máte malé deti, tak sa veľmi mýlite! Prečo? V dnešnej dobe je možné dostať aj spacie vaky, ktoré sú určené pre deti. Môžete tak kľudne kľudne vziať svoje deti na tieto akcie bez toho, že by ste museli mať obavy, že Vaše deti sa na týchto udalostiach vôbec nevyspia dobre.

Súčasťou každého spacieho vaku je kapucňa, ktorá má dvojitú funkciu. Na jednej strane budete mať vďaka nim v bezpečí svoju hlavu. Na druhej strane si môžete byť istý, že pomocou kapucne umiestnenej v hornej časti spacieho vaku, budete mať celé svoje telo zahalené v spacom vaku. Úlohou každého spacieho vaku je, aby ste sa vďaka nimi nielen dobre vyspali, ale mali tiež aj pocit tepla a bezpečia.