Kategórie

REBRINY

rebriny.jpg

Rebriny za super ceny nájdeš TU: http://fitness-sport.sk/88-rebriny

Spomeňte si na staré dobré školské časy. Neoddeliteľnou súčasťou každej školskej telocvične boli, dnes aj sú a v budúcnosti snáď aj budú rebriny. V podmienkach školských telocviční sa používajú na dvíhanie, prípadne sa meria, koľko na nich žiaci dokážu vydržať. Nachádzajú sa nielen v telocvičniach základných, ale tiež aj stredných škôl. Rebriny sú jednoducho typické fitness zariadenia, bez ktorých by sme si školské telocvične asi len veľmi ťažko dokázali predstaviť. Mnohí z nás majú určite spomienky na to, ako sme pomocou nich museli cvičiť.

Okrem školských telocviční je možné rebriny tiež nájsť aj v niektorých fitness centrách. V tomto aspekte vystupuje do popredia hlavne vybavenosť fitness centra. Pochopiteľne, v lepšie vybavených fitness centrách môžete jednoducho nájsť rebriny. Bodaj by aj nie, keď sú určené na posilňovanie ako pre mužov, tak aj pre ženy. Nezáleží na veku. Na rebrinách môžu cvičiť mladší, straší, ale tiež aj aktívnejší dôchodcovia. Rebriny sú tak určené skutočne pre každého. Predstavujú skutočne univerzálny prostriedok, vďaka ktorému si môžete zlepšiť úroveň svojej fyzickej kondície. Je však veľmi dôležité, aby ste dbali na presnosť a pravidelnosť cvičenia.

Zo školských čias si určite pamätáte hlavne drevené rebriny. Vôbec však nie je pravdou, že sa vyrábajú jedine z tohto materiálu. Hlavne vo fitness centrách môžete nájsť rebriny, ktoré sú vyrobené napríklad z kovu a sú potreté špeciálnym lakom, ktorý zabraňuje kĺzaniu rúk a zvyšuje tak pohodlie a bezpečnosť počas cvičenia. Možnosti, ktoré sú na dnešnom trhu sú skutočne neobmedzené, takže si môžete vybrať. Všetko závisí hlavne na Vašich finančných možnostiach. Spravidla kovové rebriny bývajú lacnejšie ako tie drevené. Drevené rebriny, rovnako ako kovové nie sú náročné z hľadiska udržiavania. Tento aspekt preto vôbec nemusíte vziať do úvahy, pri kúpe. Je to všetko len a len na Vás, vyberte si presne podľa svojho gusta.

Čo však musíte pri kúpe rebrín vziať do úvahy je skutočnosť, že v miestnosti zaberú oveľa viac úžitkovej plochy v porovnaní s inými fitness doplnkami. Rebriny nie je preto možné jednoducho odložiť do zásuvky, prípadne na dno skrine či postele. Z tohto dôvodu sú vhodné predovšetkým do domácej posilňovanie. V prevažnej miere ich tak kupujú ľudia, ktorí žijú v rodinnom dome, kde je dostatok priestoru na ich umiestnenie. V podmienkach bytového domu zväčša nie je priestor na používanie rebrín. Môžete si ich zakúpiť aj v prípade, že žijete v bytovom dome a máte doma vyhradené vlastnú posilňovňu. Aj v tomto smere kúpa rebrín závisí iba od Vašich priestorových možností.

Posledným, ale tiež veľmi dôležitým a rozhodujúcim aspektom pri kúpe rebrín je ich cena. V tomto smere sa však vôbec nemusíte obávať, že by šlo o skutočne veľmi náročnú položku, ktorá by do značnej miery zruinovala Váš rozpočet. Rebriny dnes už vôbec nie sú tak drahé ako v minulosti. Ak si ich kúpite, napríklad aj v našom e-shope, tak určite nebudete ľutovať. Ponuka našich rebrín je skutočne široká a ceny máme veľmi prijateľné. Stačí si už len vybrať v závislosti od preferovaných rozmerov. Rebriny Vám umožňujú vykonávanie zhybov, či brušákov. Vďaka tomu môžete efektívne posilniť brušné svalstvo, ale tiež aj svaly nachádzajúce sa v horných partiách Vášho tela.