Kategórie

Profesionálne bežecké pásyPatríte medzi oddaných fanúšikov behania? Fanúšikov behania nie v tom zmysle, že svojich blízkych povzbudzujete v dosahovaní lepších výkonov. Skôr máme na mysli pravidelných bežcov, ktorý tento šport skutočne milujú a nevedia si bez neho predstaviť život. Ak medzi nich patríte, tak určite bude pre Vás vo veľkej miere užitočný tento článok, v ktorom vám priblížime všetky výhody, ktoré prinášajú profesionálne bežecké pásy. Prečítajte si ho! Dúfame, že Vás ním aspoň čiastočne motivujeme na to, aby ste ho začali pravidelne používať.

bežecké pásybezecke pasy


Bežecké pásy za najlepšie ceny nájdete TU: http://fitness-sport.sk/79-bezecke-pasy


Vôbec nie je pravdou, že dnešné profesionálne bežecké pásy sú výhradnou súčasťou fitness centier. V dnešnom svete, ktorý je charakteristický hlavne širokou ponukou tovaru sú profesionálne bežecké pásy dostupné aj pre ľudí, ktorí nie sú majiteľmi fitness centier. Nemusíte sa preto vôbec báť, že by ste museli kvôli cvičeniu na profesionálnom bežeckom páse nutne navštíviť fitness centrum. Skôr naopak, môžete ho mať u seba doma a cvičiť tak v pohodlí svojho domova.

Viete v čom sa odlišujú profesionálne bežecké pásy od domácich bežeckých pásov. To, čo určite každého napadne je cena. Áno, je potrebné konštatovať, že profesionálne bežecké pásy sú drahšie. Práve preto sú určené hlavne pre ľudí, ktorí sa venujú cvičeniu na bežeckom páse, prípadne behaniu už dlhšiu dobu. Rovnako sú však vhodné aj pre začiatočníkov, ktorí chcú mať počas cvičenia na bežeckom páse pocit istoty a stability.  Nezáleží teda na úrovni vašej fyzickej kondície, veku, či pohlaviu. Profesionálne bežecké pásy sú síce drahšie, ale na druhú stranu Vám dokážu zabezpečiť skutočný pocit istoty.

Ďalší veľký rozdiel spočíva tiež v tom, že ponúka ďaleko viac možností. Podobne ako iné bežecké pásy, tak aj profesionálne bežecké pásy sú vybavené počítačom, ktorý zobrazuje dĺžku prejdenej vzdialenosti v metroch, prípadne v kilometroch, množstvo spálených kalórií a dĺžku cvičenia v minútach a sekundách.  Súčasťou sú tiež aj špeciálne čidlá na meranie tepovej frekvencie. Je už samozrejmosťou, že dnešné bežecké pásy ponúkajú možnosť nastavenia úrovne zaťaženia a tiež aj úrovne stúpania. Rozdiel však pri úrovni zaťaženia a úrovni rýchlosti spočíva v tom, že profesionálne bežecké pásy ponúkajú v tomto smere oveľa viac možností.

Ďalšou veľkou výhodou je, že profesionálne bežecké pásy obsahujú aj rôzne možnosti spríjemnenia si cvičenia. Na niektoré z nich si môžete pripojiť slúchadlá a počúvať tak svoju obľúbenú hudbu zo svojho mobilného telefónu, prípadne zo zabudovaného rádia. Niektoré z nich ponúkajú aj možnosť sledovania televízie počas cvičenia. Môžete si taktiež nastaviť aj prostredie bežeckej antuky, púšte či napríklad ostrova, na ktorom sa zobrazuje akú veľkú vzdialenosť ste na danom území prešli.

Profesionálne bežecké pásy ponúkajú tiež aj možnosť nastavenia si rôznych programov. Samozrejme, najjednoduchší je manuálny program. Ponúkajú však tiež aj rôzne iné programy. Môžete sa tak naučiť šprint, prípadne si natrénovať čo najintenzívnejšie behanie za daný čas. Samozrejmosťou je aj možnosť uloženia si výsledkov cvičení do pamäte, takže sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť a systematicky ich porovnávať.