Kategórie

MINI StepperyJe veľkou pravdou, že dnešný moderný ľudia sú skutočne veľmi zaneprázdnený. V dôsledku toho mnohí z nás prichádzajú domov z práce v podvečerných, prípadne večerných hodinách. Sme radi, že si môžeme chvíľu oddýchnuť a nemáme čas na pravidelné návštevy fitness centra. V tomto smere môžu byť skutočne veľmi užitočné rôzne fitness stroje, ktoré umožňujú človeku vykonávať cvičenie v pohodlí domova.

mini stepperymini stepery

Lacné a veľmi kvalitné fitness steppery nájdete TU: http://fitness-sport.sk/54-steppery


 V tomto prípade vôbec nevadí, že ste prišli domov večer. Zároveň tak môžete aj zabiť dve muchy jednou ranou. Viete prečo? Môžete sa totiž venovať sledovaniu svojho obľúbeného televízneho programu a zároveň cvičiť na fitness stroji. Nielenže urobíte niečo dobré pre seba a svoje telo, ale tiež aj pre svoje telo, čo je tiež veľmi dôležité.

Typickým príkladom fitness strojov, ktorú sú priam ako stvorené na domáce použitie sú mini steppery. Ich veľkou výhodu je hlavne to, že sa vôbec nepohybujú vo vysokých cenových hladinách. V dôsledku toho možno konštatovať, že mini steppery sú dnes dostupné pre široké vrstvy obyvateľstva. Vôbec sa tak nemusíte obávať, že Vám jeho kúpa spravila poriadny prievan vo Vašej peňaženke.

Ďalšou veľkou výhodou, ktorú so sebou mini steppery prinášajú spočíva hlavne v tom zmysle, že vôbec nie sú náročné ani z hľadiska údržby. Postačí, ak mini steppery umyjete približne raz za dva týždne pomocou handry namočenej v teplej mydlovej vode. Samozrejme, tento aspekt závisí aj od prašnosti prostredia, v ktorom sa rozhodnete svoj nový mini stepper umiestniť. Väčšina ľudí zvykne umiestňovať mini steppery napríklad do obývačky, prípadne do spálne. Umožňuje Vám to vykonávať dve veci naraz. Okrem toho, že by ste mohli cvičiť a sledovať televízny program, môžete napríklad aj počúvať svoju obľúbenú hudbu pomocou slúchadiel a multimediálneho prehrávača.

Mini steppery sú určené na posilňovanie dolných partií ľudského tela, kam patria hlavne boky, stehná a lýtka. Práve z tohto dôvodu sa rozhodujú zakúpiť si mini steppery hlavne ženy, ktoré chcú v plavkách na letnej dovolenke vyzerať skutočne veľmi dobre. Pohyb, ktorý vykonávate pomocou mini stepperu je totiž založený na tom, že striedavo pohybujete nohami smerom dopredu a dozadu.  Tento pohyb  je podobný ako pri chôdzi, rozdiel je iba v tom, že dochádza k efektívnejšiemu posilňovaniu svalov.

Mnohé moderné mini steppery tiež obsahujú aj špeciálne tiahla. Vďaka tomu môžete efektívne posilňovať nielen nohy, ale tiež aj svoje ruky. Aj v tomto prípade budete pohybovať nohami smerom dopredu a dozadu, ale použijete aj špeciálne tiahla.  Jednoducho ich len uchopíte do ruky a budete s nimi pohybovať smerom hore a dolu, rovnako ako nohami. Znie to skutočne výborne, čo poviete?