Kategórie

Ministepper

 

 

Z každej strany počúvate o pozitívnych stránkach posilňovania? Hovoria vám o nich kolegovia v práci, priatelia, známy či rodinný príslušníci? Uznávate, že pravidelné cvičenie môže mať na človeka pozitívny vplyv, ale myslíte si, že kvôli svojim pracovným a osobným povinnostiam, by ste na cvičenie nemali dostatok času? Zaberie vám plnenie pracovných povinností, starostlivosť o deti a domácnosť veľmi veľa času? Ocenili by ste, ak by ste sa mohli svojmu pravidelnému tréningu venovať v podvečerných alebo večerných hodinách? Myslíte si, že nemáte v tomto čase dostatok síl na to, aby ste mohli pravidelne navštevovať fitness centrum? V tom prípade vám môže pomôcť ministepper, ktorý vám umožňuje efektívne posilňovanie v pohodlí vášho domova. Nemusíte tak vôbec nikam chodiť, postačí ak v sebe nájdete dostatok vôle a odhodlania na to, aby ste sa prinútili cvičiť na ňom v pravidelných intervaloch.

ministeppermini stepper

Ministepper za najlepšie ceny nájdete TU: http://fitness-sport.sk/54-steppery

 

Ministepper predstavuje veľmi jednoduchú fitness pomôcku, ktorá vám môže pomôcť oveľa viac ako si v skutočnosti myslíte. Ak sa rozhodnete, že budete pravidelne používať na cvičenie mini stepper, docielite efektívne posilňovanie najmä dolných partií ľudského tela. Patria sem hlavne stehenné svaly a lýtkové svaly. Pravidelným používaním ministepperu tiež docielite aj posilnenie a následne spevnenie bokov. Mini stepper preto obľubujú hlavne príslušníčky nežného pohlavia. Využívajú ho na cvičenie najmä v zimných mesiacoch. Je to ideálna doba potrebná na to, aby dokázali spevniť dolné partie svojho tela a hlavne boky na to, aby mohli počas letnej dovolenky vyzerať v plavkách, čo najlepšie.

Pohyb, ktorý umožňuje ministepper je na prvý pohľad veľmi jednoduchý a nenáročný na zapamätanie. Presne taká je aj skutočnosť, pretože veľa ľudí, ktorí pravidelne využívajú mini stepper, hovoria, že si ho zamilovali už od prvého použitia. Ministepper je veľmi jednoduché fitness zariadenie, ktoré vám umožňuje vykonávanie pohybu veľmi podobnému bežnej chôdze. Rozdiel je však iba v tom, že pohyb, ktorý umožňuje ministepper je viac efektívnejší v tom zmysle, že dochádza k precíznejšiemu posilňovaniu stehenných a lýtkových svalov. Každý mini stepper obsahuje dve nášľapné plochy. Je potrebné, aby ste do nich umiestnili svoje chodidlá. Môžete mať na nich umiestnenú obuv určenú na cvičenie alebo tenisky. Medzi užívateľmi ministepperu sa nájdu aj taký, ktorí veľmi radi na ňom cvičia bosý.  Následne striedavo pohybujete nohami zhora nadol.

Samozrejme, je rozdiel ak začne mini stepper používať začiatočník ako keď ho začne používať mierne pokročilý, prípadne pokročilý alebo profesionál. Ak patríte medzi začiatočníkov, mali by ste si na mini steppery zvoliť nižšiu rýchlosť. Vaše telo totiž ešte nie je zvyknuté na pravidelné posilňovanie a pravidelnú fyzickú námahu svalov. 

Dnešný ministepper obsahuje aj počítač s praktickým LCD displejom. Vďaka tomu sa môžete pomerne veľmi ľahko a rýchlo dozvedieť všetky užitočné informácie a práve prebiehajúcom cvičení. Budete tak presne vedieť o prejdenej vzdialenosti v metroch, dĺžke cvičenia v minútach a sekundách , počte spálených kalórií a aktuálnej zvolenej úrovni cvičenia. Niektoré ministeppery umožňujú aj zapamätanie informácií do pamäte počítače a môžete si ich neskôr aj pozrieť. Ak ministepper túto možnosť neposkytuje, môžete si výsledky jednotlivých svojich cvičení zapisovať aj následne jednotlivo porovnávať.