Kategórie

Závažia na nohy a ruky

 

Venujete sa cvičeniu a posilňovaniu pravidelne? Chceli by ste docieliť efektívnejšie posilňovanie jednotlivých vašich svalov? Priali by ste si, aby ste na pravidelných tréningoch dosahovali oveľa lepšie výsledky ako doteraz? Patríte medzi pravidelných návštevníkov fitness centier? Stal sa pravidelný tréning bežnou súčasťou vášho dňa a zvykli ste si zacvičiť vždy potom ako ste prišli z práce domov alebo skôr naopak, cvičíte pravidelne každý deň ešte predtým ako pôjdete do práce? Chceli by ste vďaka svojmu pravidelnému tréningu dosahovať čoraz lepšie výsledky? V tom prípade vám odporúčame, aby ste si všimli v ponuke nášho      e-shopu napríklad aj závažia na nohy a ruky.

 

Závažia na nohy a ruky nájdete TU: http://fitness-sport.sk/40-zavazie


Dnešný trh ponúka neskutočne veľa možností. Samozrejme, platí to aj vo svete fitness. Dokážete tak veľmi ľahko a rýchlo zohnať veľmi praktické fitness pomôcky, ktoré vám pomôžu pri dosahovaní lepších výsledkov. Mnohé z nich dnes vôbec nie sú ani cenovo veľmi náročné. Taktiež si dovoľujeme tvrdiť, že nie sú náročné ani z hľadiska skladovania, pretože majú skutočne veľmi prijateľné rozmery. V tomto smere je tiež dôležité poznamenať, že mnohé fitness pomôcky nie sú náročné ani z hľadiska údržby. Presne také sú napríklad aj závažia na ruky a nohy.

Ľahko uskladniteľné, ľahko udržiavateľné, zohnateľné za skutočne veľmi priaznivú cenu. Aj takto by sme mohli charakterizovať hlavné pozitívne stránky, ktoré majú závažia na ruky a nohy. Určite aj vďaka týmto vlastnostiam  môžeme jednoducho konštatovať, že sú skutočne veľmi obľúbené medzi fitness nadšencami. Každý zákazník, platí to jednoznačne aj vo svete fitness, túži po tom, aby za prijateľnú cenu dostal fitness pomôcky, ktoré vôbec nie sú náročné ani z hľadiska údržby či uskladňovania.

Závažia na ruky a nohy môžeme v konečnom dôsledku v jednoduchosti a stručnosti charakterizovať ako bandáže na ruky a nohy, ktoré sú naplnené pieskom. Podobne ako klasické bandáže na ruky a nohy, tak aj tieto obsahujú na oboch koncoch zapínanie na suchý zips. Jednoducho si ich pomocou suchých zipsov omotáte okolo rúk a nôh. Skutočne v tom nie je žiadna veda.

Závažia na ruky a nohy, podobne ako rôzne iné závažia je možné dostať v rozličných hmotnostných variantoch. Najčastejšie sa však stretnete s tým, že závažia na ruky a nohy majú hmotnosť buď 0,5 kg alebo 1 kg. Podobne ako pri iných fitnes cvikoch, napríklad pri cvikoch pomocou činky alebo klasických jednoručiek. Závisí iba od vašej úrovne fyzickej kondície, pre akú hmotnosť sa rozhodnete. Pokiaľ sa však v oblasti fitness a posilňovania zaraďujete skôr k začiatočníkom alebo mierne pokročilým, odporúčame vám kúpiť si závažia na ruky a nohy s hmotnosťou 0,5 kg. Ak patríte medzi pokročilých a profesionálov, tak potom presne pre vás sú určené závažia na ruky a nohy s hmotnosťou 1 kg.

Môžete používať závažia na ruky a nohy pri vykonávaní rôznych športových aktivít. Sú vhodné napríklad pri pokluse, behu alebo aj vtedy, keď používate rotoped, eliptický trenažér, veslovací trenažér, prípadne bežecký pás.  Môžete ich tiež používať napríklad aj vtedy, keď vykonávate cvičenie pomocou klasických jednoručiek. Fantázií sa medze nekladú a závažia na ruky a nohy sa môžu používať aj pri každodenných aktivitách.