Spolu to dáme
Tréning, motivácia, výživa. Rady, tipy, prekvapenia, zadarmo u Teba doma. Spam neposielame, kedykoľvek sa môžeš odhlásiť.
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články

Lavička na brušáky

Pridané: 07.05.2018

Počúvate zo všetkých strán o výhodách, ktoré so sebou prinášajú pravidelné cviky zamerané na posilňovanie brušného svalstva. Hľadáte atraktívnu pohybovú aktivitu, ktorá by vám pomohla po práci prevetrať si hlavu? Chceli by ste vyzerať krajšie a štíhlejšie? Chceli by ste vyzerať v plavkách na letnej dovolenke štíhlejšie a príťažlivejšie? Ak áno, tak potom presne pre vás sú určené cviky zamerané na posilňovanie brušného svalstva. Vôbec nie sú náročné na zapamätanie ani z časového hľadiska. Postačí, ak sa im budete venovať približne 15-20 minút denne. Všetko závisí od vašej vnútornej motivácie a tiež aj od trpezlivosti. Verte však, že každá trpezlivosť ruže prináša. Pri cvičení na to platí aj dvojnásobne. Na to, aby ste ich mohli vykonávať čo najefektívnejšie a mali pritom zároveň pocit pohodlia a bezpečia je ideálna lavička na brušáky.

Lavička na brušáky je dnes bežnou súčasťou každého fitness centra. Je určená práve na pohodlné a zároveň efektívne vykonávanie brušákov. V závislosti od veľkosti fitness centra sa v ňom môže nachádzať aj viacero kusov lavičiek na brušáky. Je však tiež pravdou, že lavičky na brušáky je dnes možné zohnať za veľmi prijateľné ceny. Môžete si ju tak zadovážiť aj na domáce použitie. Jediné, čo musíte zvážiť pri kúpe lavičky na brušáky je veľkosť úžitkovej plochy, ktorá daná lavička na brušáky zaberie. Na to, aby ste mohli na nej vykonávať pohodlné cvičenie, je potrebné, aby ste si na ňu vyhradili väčšiu časť úžitkovej plochy vo vašom dome alebo byte.

 

Lavička na brušáky so sebou prináša viacero výhod. Prvou výhodou je jej veľmi praktické a jednoduché udržiavanie. Postačí, ak ju približne raz za dva týždne umyjete pomocou handry namočenej v teplej mydlovej vode. Samozrejme, to ako často by ste ju mali umývať záleží tiež aj od toho, v akom prostredí budete vykonávať cvičenie. Dnes je možné dostať lavičky na brušáky, ktoré je možné po použití zložiť a odložiť na bezpečne uskladniteľné miesto. Výsledkom toho je, že dnešné lavičky na brušáky sú určené pre ľudí, ktorí žijú v bytovom dome na dedine alebo na sídlisku, rovnako ako aj pre ľudí, ktorí žijú v rodinnom dome. Lavička na brušáky je dnes jednoducho dostupná pre všetkých a pre každého.

 

Každá lavička na brušáky obsahuje špeciálne valčeky na nohy. Počas vykonávanie brušákov je potrebné, aby sa s nohami nehýbalo. Vaše nohy musia byť počas cvičenia v pevnej a stabilnej pozícií. Ich úlohou je teda udržiavať vaše nohy v pevnej a stabilnej polohe tak, aby ste počas cvičenia s nimi nemohli pohybovať. Podobne ako časť určené na ľahnutie, tak aj tieto valčeky sú vyrobené z veľmi mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Nemusíte sa tak vôbec obávať, že by ste mali počas cvičenia nepríjemný, bolestivý pocit v oblasti nôh.

 

Nezabúdajte, že pri brušákoch je potrebné dbať na pravidelné a časté hlboké dýchanie. Počas cvičenia striedajte hlboký výdych s hlbokým nádychom. Hlboké dýchanie je základnom úspechu pri každom vykonávaní brušákov. V okamihu, keď budete ležať na lavičke na brušáky tak je potrebné, aby ste sa zhlboka nadýchli. Hlboký výdych môžete uskutočniť v okamihu, keď sa budete z danej pozície dvíhať smerom hore a dokončite ho v okamihu, keď sa budete vracať do východiskovej pozície. Brušáky sú ideálnym cvičením pre všetkých cvičiacich nachádzajúcich sa na všetkých úrovniach fyzickej kondície. Sú vhodné pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých, ale aj profesionálov. Tak smelo do toho!


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Činkové sety, činky, posiľnovacie stroje a lavice, rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy a fit
Copyright 2018 - 2021 © Činkové sety, činky, posiľnovacie stroje a lavice, rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy a fit
Tvorba internetových obchodov - Atomer.sk
Sitemap Zásady ochrany osobných údajov Zásady vrátenia tovaru Predpisy predajne