Blog / Články

Fitness gumy

Pridané: 01.06.2018

Je síce veľkou pravdou, že v poslednom období sa začína cvičeniu a posilňovaniu venovať čoraz viac ľudí. Na druhej strane však treba konštatovať, že mnohí z nás majú počas dňa toľko práce, že im jednoducho neostáva čas na pravidelné návštevy fitness centre. Z tohto dôvodu sa skôr rozhodujú pre cvičenie v pohodlí svojho domova. V dnešnej uponáhľanej dobe skutočne veľmi veľa ľudí ocení, ak sa môže cvičeniu venovať napríklad v podvečerných, prípadne večerných hodinách, napríklad pri sledovaní svojho obľúbeného televízneho programu, prípadne pri počúvaní hudby.

V poslednej dobe sú čoraz viac obľúbené fitness gumy. Niet sa ani čomu čudovať, pretože v konečnom dôsledku predstavujú fitness pomôcky, ktoré vôbec nie sú náročné z finančného hľadiska. Ak k tomu prirátate hlavne tú skutočnosť, že ich životnosť je skutočne veľmi dlhá, tak si môžete byť istý, že pôjde o skutočne veľmi dobrú investíciu alebo ako sa hovorí, môžete dostať za málo peňazí skutočne veľa muziky.

 

Ďalšia veľká výhoda, ktorú so sebou fitness gumy prinášajú spočíva hlavne v tom, že fitness gumy vôbec nie sú náročné z hľadiska údržby. Postačí, ak ich približne raz za dva týždne umyjete pomocou handry namočenej v teplej mydlovej vode. Následne ich môžete utrieť pomocou suchej handry alebo ak je vonku teplo a bezvetrie môžete ich na chvíľu nechať vysušiť vonku. V žiadnom prípade však neodporúčame dávať fitness gumy do sušičky bielizne, pretože by sa mohli do značnej miery iba zbytočne poškodiť.

 

Je síce pravdou, že fitness gumy je možné dostať vo viacerých farebných variantoch, ale v konečnom dôsledku vás musíme upozorniť, že v tomto prípade by ste si nemali vyberať podľa toho, ktorú farbu máte v obľube. Farebné rozlíšenie fitness gúm je totiž založené hlavne na úrovni fyzickej kondície cvičiaceho. Vo všeobecnosti platí, že čím sú fitness gumy tmavšie, tým skôr sú určené pre človeka, ktorý sa nachádza na vyššej úrovni fyzickej kondície. Ak teda patríte medzi začiatočníkov, prípadne mierne pokročilých, odporúčame vám použiť fitness gumy svetlejšej farby.

 

Napríklad žlté fitness gumy sú určené na cvičenie pre deti a starších ľudí. Zelené fitness gumy majú skutočne nízky odpor, takže sú určené na cvičenie pre ženy. Červené fitness gumy dokážu klásť ešte vyšší odpor, takže sú určené hlavne pre mužov začiatočníkov a ženy, ktoré sa cvičeniu pomocou fitness gumy venujú už dlhší čas a tak patria medzi pokročilé. Modré fitness gumy sú určené na cvičenie hlavne pre mužov, ktorí patria medzi pokročilých. Nakoniec sú tu fialové fitness gumy, ktoré dokážu zo všetkých fitness gúm ponúkať najvyšší odpor, takže sú určené na cvičenie pre mužov, ale aj pre ženy, jednoducho povedané pre všetkých cvičiacich, ktorí sa cvičeniu pomocou fitness gumy venujú už dlhšie.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

posiľnovacie stroje a lavice
Copyright 2018 - 2022 © posiľnovacie stroje a lavice
Tvorba internetových obchodov - Atomer.sk