Kettlebell a Vinbell

Kettlebell a Vin Bell činky nájdete v našej ponuke.  Vďaka činky kettlebell môžete cvičiť jednoducho a lacno. V ponuke nájdete vinylové, železné a syntetické činky.

Medzi skutočne špecifické činky patria určite kettlebell a vinbell. Pýtate sa, čím sú špecifické? Jednoznačne najmä svojim tvarom. Bell v preklade z anglického jazyka znamená zvon, z...

Kettlebell a Vin Bell činky nájdete v našej ponuke.  Vďaka činky kettlebell môžete cvičiť jednoducho a lacno. V ponuke nájdete vinylové, železné a syntetické činky.

Medzi skutočne špecifické činky patria určite kettlebell a vinbell. Pýtate sa, čím sú špecifické? Jednoznačne najmä svojim tvarom. Bell v preklade z anglického jazyka znamená zvon, zvonec. Presne tak isto by sa dal charakterizovať ich tvar. Ak sa bližšie pozriete na kettlebell a vinbell, tak zistíte, že v konečnom dôsledku tieto špecifické činky aj majú skutočne tvar zvona. Možno ste sa s kettlebell a vinbell činkami už stretli a možno ešte nie. Na čo všetko kettlebell a vinbell činky slúžia sa môžete dočítať v nasledujúcich riadkoch.

 

Pre koho sú kettlebell a vinbell činky určené?

Pri odpovedi na otázku, pre koho sú kettlebell a vinbell činky určené by ste mali v prvom rade vedieť, že sú vhodné vlastne pre každého, bez ohľadu na úroveň fyzickej kondície. Kettlebell, ale tiež aj vinbell činky sú tak určené pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých a profesionálov. Záleží iba na hmotnosti. Kettlebell a vinbell činky sú totiž vyrobené v rôznych hmotnostiach, najčastejšie v násobku čísla 2. Na trhu tak môžete nájsť kettlebell a tiež aj vinbell činky s hmotnosťou 2,4,6,8,10,12,14,16,18 a 20 kg. Pochopiteľne, čím máte vyššiu úroveň fyzickej kondície, s tým ťažšou kettlebell alebo vinbell činkou môžete cvičiť.

 

Aké cviky umožňujú kettlebell a vinbell činky?

Podobne ako klasické jednoručky, tak aj kettlebell a vinbell činky slúžia predovšetkým na posilňovanie horných partií ľudského tela. Medzi ne zaraďujeme najmä biceps, triceps, prsné svaly či deltový sval. Cvičenie pomocou kettlebell a vinbell činky si obľúbili predovšetkým ženy, pravdepodobne aj z toho dôvodu, že kettlebell a vinbell činky sú vďaka prítomnosti rukoväte v hornej časti veľmi praktické. Môžete tak s kettlebell a vinbell činky veľmi jednoducho dvíhať, ale taktiež aj prenášať z jedného miesta na druhé. Používanie kettlebell a vinbell činiek tak vôbec nie je náročné, ale skôr naopak, veľmi pohodlné.

 

Viac

Kettlebell a Vinbell 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek