Futbalové dresy

Futbalové dresy

Futbalové dresy

Pokiaľ sa chystáte hrať futbal na profesionálne úrovni, teda pokiaľ patríte do nejakého futbalového tímu, mali by ste myslieť aj na správne futbalové dresy. Je možné dať si vyrobiť futbalové dresy aj na zakázku, teda na mieru, ale pokiaľ nie ste súčasťou vysoko finančne ohodnoteného futbalového tímu, mohli by vám postači aj futba...

Futbalové dresy

Pokiaľ sa chystáte hrať futbal na profesionálne úrovni, teda pokiaľ patríte do nejakého futbalového tímu, mali by ste myslieť aj na správne futbalové dresy. Je možné dať si vyrobiť futbalové dresy aj na zakázku, teda na mieru, ale pokiaľ nie ste súčasťou vysoko finančne ohodnoteného futbalového tímu, mohli by vám postači aj futbalové dresy vyrábané v našom e-shope. Podobne ako pri iných futbalových potrebách, tak aj pri futbalových dresoch je potrené si uvedomiť, že medzi nimi existuje určitá diferenciácia. Správne si vybrať futbalový dres tak vôbec nemusí byť také jednoduché akoby sa mohlo zdať.

Aké sú futbalové dresy?

Futbalové dresy sa dnes vyrábajú v rôznych veľkostiach. Samozrejme, podobne ako iné druhy oblečenia, tak aj futbalový dres je možné dostať kúpiť najmä v konfekčných veľkostiach. Preto s výberom vhodnej veľkosti futbalového dresu by nemal mať nikto z vás žiaden problém, samozrejme v prípade, ak poznáte svoju konfeknčú veľkosť. Pri výbere vhodnej veľkosti futbalového dresu by ste však tiež mali mať na pamäti aj skutočnosť, že futbal je predovšetkým hra, pri ktorej je potrebné sa veľa a často hýbať. Váš nový futbalový dres by mal byť teda dostatočne voľný, aby vám dovolil dostatok pohybu.

Z čoho pozostávajú futbalové dresy?

Väčšina futbalových dresov pozostáva v prom rade z futbalového trička a šortiek. Profesionálny futbalisti musia mať totiž na seba aj futbalové chrániče, najmä v oblasti rúk a kolien. Práve preto sú futbalové tričká a futbalové šortky vyrábané s krátkymi rukávmi. Najlepšie pre vás bude, ak sa rozhodnete pre kúpu futbalového dresu, ktorý je active. Znamená to, že je vyrobený z materiálu, ktorý dokáže automaticky nasať pot vzniknutý počas hrania futbalu. Čoraz viac futbalových dresov je vyrábaných práve z materiálu active. Výber materiálu, z ktorého je vyrobený futbalový dres však v plnej miere ponechávame na vašom uvážení.

Viac

Futbalové dresy 10 produkty

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek