Činky

Činky 

Kvalitné činky za super ceny, na výber máme liatinové, železné, betónové a cementové činky. Nemôžu chýbať pevné činky a nakladacie činky. Činky sú vhodném do posilňovne, do fitness centier. V ponuke sú aj kettlebell činky, neoprenové činky.  Tiež máme aj jednoručné a obojručné činky. 

Činky 

Kvalitné činky za super ceny, na výber máme liatinové, železné, betónové a cementové činky. Nemôžu chýbať pevné činky a nakladacie činky. Činky sú vhodném do posilňovne, do fitness centier. V ponuke sú aj kettlebell činky, neoprenové činky.  Tiež máme aj jednoručné a obojručné činky. 

Viac

Činky 171 produkty

Podkategórie

 • Jednoručky

  Jednoručky činky za lacné ceny. Jednoručky na cvičenie za najlepšiu cenu nájdete u nás. Nakladacie jednoručky sú vhodné na posilňovanie s rôznymi hmotnosťami.

 • Kettlebell a Vinbell

  Kettlebell a Vin Bell činky nájdete v našej ponuke.  Vďaka činky kettlebell môžete cvičiť jednoducho a lacno. V ponuke nájdete vinylové, železné a syntetické činky.

  Medzi skutočne špecifické činky patria určite kettlebell a vinbell. Pýtate sa, čím sú špecifické? Jednoznačne najmä svojim tvarom. Bell v preklade z anglického jazyka znamená zvon, zvonec. Presne tak isto by sa dal charakterizovať ich tvar. Ak sa bližšie pozriete na kettlebell a vinbell, tak zistíte, že v konečnom dôsledku tieto špecifické činky aj majú skutočne tvar zvona. Možno ste sa s kettlebell a vinbell činkami už stretli a možno ešte nie. Na čo všetko kettlebell a vinbell činky slúžia sa môžete dočítať v nasledujúcich riadkoch.

   

  Pre koho sú kettlebell a vinbell činky určené?

  Pri odpovedi na otázku, pre koho sú kettlebell a vinbell činky určené by ste mali v prvom rade vedieť, že sú vhodné vlastne pre každého, bez ohľadu na úroveň fyzickej kondície. Kettlebell, ale tiež aj vinbell činky sú tak určené pre začiatočníkov, mierne pokročilých, pokročilých a profesionálov. Záleží iba na hmotnosti. Kettlebell a vinbell činky sú totiž vyrobené v rôznych hmotnostiach, najčastejšie v násobku čísla 2. Na trhu tak môžete nájsť kettlebell a tiež aj vinbell činky s hmotnosťou 2,4,6,8,10,12,14,16,18 a 20 kg. Pochopiteľne, čím máte vyššiu úroveň fyzickej kondície, s tým ťažšou kettlebell alebo vinbell činkou môžete cvičiť.

   

  Aké cviky umožňujú kettlebell a vinbell činky?

  Podobne ako klasické jednoručky, tak aj kettlebell a vinbell činky slúžia predovšetkým na posilňovanie horných partií ľudského tela. Medzi ne zaraďujeme najmä biceps, triceps, prsné svaly či deltový sval. Cvičenie pomocou kettlebell a vinbell činky si obľúbili predovšetkým ženy, pravdepodobne aj z toho dôvodu, že kettlebell a vinbell činky sú vďaka prítomnosti rukoväte v hornej časti veľmi praktické. Môžete tak s kettlebell a vinbell činky veľmi jednoducho dvíhať, ale taktiež aj prenášať z jedného miesta na druhé. Používanie kettlebell a vinbell činiek tak vôbec nie je náročné, ale skôr naopak, veľmi pohodlné.

   

 • Činky pre ženy, na...

  Činky pre ženy, činky na aerobic, činky na zumbu u nás nájdete za najlepšiu cenu. V ponuke sú tieto lacné a kvalitné činky. Činky sú vhodné na cvičenie a posilňovanie.

  Ak patríte medzi nadšencov fitness a posilňovania, tak asi veľmi dobre viete, že existujú taktiež aj špecifické činky pre ženy, na aerobik a zumbu. Môžete sa taktiež stretnúť aj s pomenovaním činka pre dámy. Tieto činky sú, ako už z ich pomenovania vyplýva, určené na cvičenie a posilňovanie pre ženy. Je to z toho dôvodu, že ženské telo je fyziologicky inak stavané ako mužské. Toto je dôležitá skutočnosť, ktorú je potrebné zohľadniť nielen pri nastavení tréningového plánu, ale tiež aj používaní posilňovacích pomôcok. Činky pre ženy, na aerobik a na zumbu sú preto vyrábané v nižšej hmotnosti v porovnaní s činkami určenými na posilňovanie pre mužov.

  Aké sú činky pre ženy, na aerobik a na zumbu?

  Ženy pri pravidelnom posilňovaní väčšinou nenaberajú na svalovej hmote v tak intenzívnej miere ako je tomu u mužov. Je to predovšetkým z toho dôvodu, že ženy majú v tele oveľa menej rastového hormónu ako muži. V prípade žien preto nie je potrebné vykonávať posilňovanie pomocou činiek vyššej hmotnosti ako je tomu u mužov. Práve pre ženy sú určené činky, ktorým sa tiež hovorí aj dámske činky alebo činky pre dámy. Tieto činky sa vyznačujú najmä tým, že sú vyrobené z rôznych materiálov. Bodaj by aj nie, keď na dnešnom trhu je možné kúpiť jeden druh výrobkov v rôznych prevedeniach. Nájdete tak činky pre ženy z ocele, liatiny či plastu.

  Kde sa dajú využiť činky pre ženy, na aerobik a na zumbu?

  Ako už z ich samotného pomenovania vyplýva, tak činky na aerobik sa dajú využiť najmä počas dynamického cvičenia, medzi ktoré určite patria aerobik či v poslednej dobe čoraz viac obľúbená zumba. Ide o cvičenia, pri ktorých sa vo výraznej miere uplatňuje pohyb. To je aj odpoveď na otázku, prečo sa vyrábajú činky pre ženy v nižších hmotnostiach v porovnaní s činkami pre mužov. Aerobik a zumba sa vyznačujú vykonávaním rytmických pohybov, pri ktorom je vhodné držanie činiek pre ženy s nižšou hmotnosťou, aby bolo možné sa hýbať jednoducho a hlavne pohodlne. 

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 171 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 171 položiek
diplomansy.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii www.diplomansy.com/diplom-magistra http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-reestrom diplomansy.com/diplom-tehnikuma www.diplomansy.com/attestat-za-11-klass diplomansy.com/attestat-shkoly www.diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk diplomansy.com/kupit-diplom-omsk http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-ufe http://www.diplomansy.com/diplom-bakalavra www.diplomansy.com/kupit-diplom-s-provodkoj https://diplomansy.com/kupit-diplom-o-srednem-obrazovanii http://www.diplomansy.com/attestat-shkoly www.diplomansy.com/kupit-diplom-moskva https://diplomansy.com/kupit-diplom-novosibirsk www.diplomansy.com/kupit-diplom-ekaterinburg http://www.diplomansy.com/kupit-diplom-samara https://diplomansy.com/kupit-diplom-chelyabinsk www.diplomansy.com/kupit-diplom-v-ufe www.eonline-diploma.com https://eonline-diploma.com/kupit-diplom-s-zaneseniem-v-reestr http://www.eonline-diploma.com/kupit-diplom.-otzyvy www.eonline-diploma.com/kupit-diplom-medicinskogo-kolledzha https://eonline-diploma.com/diplom-tehnikuma-v-rostove-na-donu
купить диплом института
http://egpu.ru/ www.vina-net.ru www.cursovik.ru spravkipiter.ru alcoself.ru http://school625.ru/ moek-college.ru http://mmcmedclinic.ru/ http://intimvisit.ru/ http://med-pravo.ru/ moskva-medcentr.ru www.intim-72.ru razigrushki.ru www.dgartschool.ru www.ftbteam.ru http://sb26.ru/ https://originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-9-klass originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii www.originaly-dokuments.com/gorod/nizhnij-tagil https://originaly-dokuments.com/gorod/vologda originaly-dokuments.com/gorod/saratov https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/yurist originaly-dokuments.com/spetsialnosti/povar https://originaly-dokuments.com/gorod/krasnodar http://www.originaly-dokuments.com/attestaty/attestat-za-11-klass originaly-dokuments.com/gorod/ekaterinburg http://www.originaly-dokuments.com/attestaty https://originaly-dokuments.com/spetsialnosti/bukhgalter originaly-dokuments.com/gorod/omsk www.originaly-dokuments.com/gorod/novosibirsk https://originaly-dokuments.com/gorod/sankt-peterburg http://www.originaly-dokuments.com/gorod/chelyabinsk http://www.originaly-dokuments.com/gorod/orjol originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-bakalavra https://originaly-dokuments.com/diplom-o-vysshem-obrazovanii/diplom-magistra http://www.originaly-dokuments.com/spetsialnosti/menedzher originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii/diplom-kolledzha www.originaly-dokuments.com/diplom-o-srednem-spetsialnom-obrazovanii
купить диплом нового образца
http://http://lands-diploms.com/goroda/perm.html http://http://lands-diploms.com/specialnosti/parikmaher.html lands-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-massazhista.html http://lands-diploms.com/specialnosti/mehanik.html http://http://lands-diploms.com/goroda/samara.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-krasnodare.html aurus-diploms.com http://lands-diploms.com/tehnikum.html www.lands-diploms.com aurus-diploms.com lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-kosmetologa.html www.aurus-diploms.com http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-vospitatelya.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-volzhskij.html lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/cherepovec.html http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-santekhnika.html http://lands-diploms.com/specialnosti/feldsher.html www.lands-diploms.com aurus-diploms.com lands-diploms.com www.lands-diploms.com http://lands-diploms.com/attestat-vechernej-shkoly.html www.aurus-diploms.com www.lands-diploms.com www.aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com aurus-diploms.com aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/geography/novoaltajsk.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-sankt-peterburge.html www.lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-kurske.html lands-diploms.com www.lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-kurgane.html www.lands-diploms.com lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/kursk.html aurus-diploms.com lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/kirov.html http://http://lands-diploms.com/attestat-11-klassov.html lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/yaroslavl.html lands-diploms.com www.lands-diploms.com lands-diploms.com www.lands-diploms.com www.aurus-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-chite.html http://http://aurus-diploms.com/geography/belogorsk.html http://lands-diploms.com/specialnosti/vospitatel.html aurus-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/ulyanovsk.html http://aurus-diploms.com/geography/sevastopol.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-jaroslavle.html www.lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-omske.html http://http://lands-diploms.com/goroda/nizhnij-tagil.html www.aurus-diploms.com aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/geography/pervouralsk.html www.lands-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-stroitelya.html aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-avtomehanika.html www.lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/specialnosti/fitnes-instruktor.html http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-programmista.html lands-diploms.com купить диплом с регистрацией купить диплом о высшем образовании реестр archive-diplomy.com archive-diploma.com купить диплом с проводкой https://archive-diplom24.com http://https://archive-diploms24.com купить диплом с реестром http://http://diploms-ukraine.com/diplom-magistra http://diploms-ukraine.com/diplom-ptu http://diploms-ukraine.com/diplom-tekhnikuma www.diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-aleksandriya www.diploms-ukraine.com www.diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com www.diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-kirovograd diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-odessa diploms-ukraine.com www.diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-vinnitsa http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-zhitomir www.diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/shkolnye-attestaty http://diploms-ukraine.com/svidetelstvo-o-brake diploms-ukraine.com 6landik-diploms.ru http://https://7arusak-diploms.ru http://https://8saksx-diploms.ru https://8arusak-diploms24.ru www.9saksx-diploms24.ru 4russkiy365-diploms.ru https://5gruppa365-diploms.ru www.6rudik-diploms365.ru купить диплом техникума купить диплом с занесением в реестр купить диплом никополь купить диплом винница купить аттестат школы
купить аттестат за 9 класс
lands-diploms.com http://lands-diploms.com/specialnosti/parikmaher.html aurus-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/slavyansk-na-kubani.html http://lands-diploms.com/specialnosti/mehanik.html http://http://lands-diploms.com/goroda/samara.html www.aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com http://http://lands-diploms.com/tehnikum.html www.aurus-diploms.com http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-tehnika.html aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-kosmetologa.html aurus-diploms.com aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-yurista.html http://lands-diploms.com/goroda/tver.html http://lands-diploms.com/goroda/cherepovec.html http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-santekhnika.html www.lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/ekaterinburg.html http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-energetika.html lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/specialnosti/svarshhik.html http://lands-diploms.com/attestat-vechernej-shkoly.html http://http://lands-diploms.com/diplom-sssr.html lands-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-svarshhika.html www.aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-tovaroveda.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-novosibirske.html http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-menedzhera.html aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com www.lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-burilshhika.html http://http://lands-diploms.com/goroda/orenburg.html lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-kurgane.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-surgute.html http://lands-diploms.com/goroda/belgorod.html www.lands-diploms.com http://http://lands-diploms.com/specialnosti/massazhist.html http://http://aurus-diploms.com/geography/chernogorsk.html http://http://lands-diploms.com/goroda/mahachkala.html http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-dizajnera-odezhdy.html www.lands-diploms.com aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-arhitektora.html lands-diploms.com aurus-diploms.com lands-diploms.com www.aurus-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-chite.html http://http://aurus-diploms.com/geography/belogorsk.html http://http://lands-diploms.com/goroda/kazan.html aurus-diploms.com lands-diploms.com aurus-diploms.com http://http://lands-diploms.com/goroda/balashiha.html http://lands-diploms.com/goroda/kaluga.html http://http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-v-omske.html http://http://lands-diploms.com/specialnosti/medsestra.html www.aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com www.aurus-diploms.com lands-diploms.com http://http://aurus-diploms.com/kupit-diplom-stroitelya.html lands-diploms.com www.lands-diploms.com www.lands-diploms.com http://aurus-diploms.com/geography/kupit-diplom-vo-vladivostoke.html aurus-diploms.com http://http://lands-diploms.com/svidetelstvo-o-razvode.html купить диплом с реестром www.archive-diplom.com archive-diplomy.com https://archive-diploma.com купить диплом с занесением в реестр отзывы купить диплом занесенный реестр диплом купить с занесением в реестр москва купить диплом с реестром diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/diplom-tekhnikuma-sssr-starogo-obraztsa www.diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-aleksandriya www.diploms-ukraine.com www.diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-kerch www.diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-kiev diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-o-vysshem-obrazovanii www.diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-vuza http://http://diploms-ukraine.com/kupit-diplom-zhitomir diploms-ukraine.com diploms-ukraine.com http://diploms-ukraine.com/svidetelstvo-o-brake http://http://diploms-ukraine.com/yurist www.6landik-diploms.ru http://https://7arusak-diploms.ru www.8saksx-diploms.ru https://8arusak-diploms24.ru https://9saksx-diploms24.ru https://4russkiy365-diploms.ru http://https://5gruppa365-diploms.ru http://https://6rudik-diploms365.ru купить диплом специалиста купить диплом черкасы купить диплом николаев купить диплом житомир купить аттестат школы
купить диплом колледжа
купить диплом сантехника купить диплом в благовещенске купить диплом в ставрополе купить диплом в волгограде купить диплом в нижнем тагиле купить диплом механика купить диплом черновцы купить диплом университета купить диплом в спб купить диплом во владивостоке купить диплом строителя купить диплом альчевск купить диплом в черногорске купить диплом во владимире купить аттестат школы купить диплом в тольятти купить диплом в набережных челнах купить диплом в старом осколе купить свидетельство о браке купить диплом в ишимбае купить диплом в омске купить диплом в санкт-петербурге купить диплом в сургуте купить диплом кировоград купить диплом стоматолога купить диплом в сосновом бору купить диплом в саратове купить диплом в нижнем новгороде купить диплом электрика купить диплом в твери купить диплом тренера купить диплом ивано-франковск купить диплом в перми купить диплом в череповце купить диплом фитнес инструктора купить диплом в белогорске купить диплом в каменске-шахтинском купить диплом харьков купить свидетельство о разводе купить диплом архитектора купить диплом в кургане купить диплом техникума купить диплом в иркутске купить диплом в ярославле купить диплом энергетика купить диплом парикмахера купить диплом преподавателя купить диплом массажиста купить диплом в новоалтайске купить диплом в томске купить диплом бурильщика купить диплом в азове купить диплом в воронеже купить диплом косметолога купить диплом медсестры купить диплом с занесением в реестр куплю диплом кандидата наук купить диплом училища купить диплом в нижним тагиле купить диплом в перми купить диплом парикмахера купить диплом в минеральных водах купить диплом сварщика купить диплом тернополь купить диплом с внесением в реестр купить диплом инженера купить диплом медбрата купить аттестат за классов купить диплом занесенный реестр купить диплом в красноярске купить диплом николаев купить диплом в первоуральске купить диплом штукатура купить диплом в улан-удэ купить диплом в ставрополе купить диплом хмельницкий купить диплом ужгород купить диплом в ярославле купить диплом в белгороде купить диплом юриста купить свидетельство о рождении купить диплом одесса купить диплом винница купить диплом в липецке купить диплом в череповце купить диплом программиста купить диплом техника купить диплом в ульяновске купить диплом ссср купить диплом в балашихе купить диплом в новосибирске купить диплом медбрата купить диплом в серове купить диплом фармацевта купить диплом фармацевта купить диплом в вольске купить диплом в волжском купить диплом биолога купить диплом в казани купить диплом в смоленске купить диплом в курске купить диплом реестром москве купить диплом ссср купить диплом в чите купить диплом в краснодаре купить диплом александрия купить аттестат купить диплом в саранске купить диплом в курске https://premialnie-diplomansy.com/отзывы-клиентов/ www.premialnie-diplomansy.com https://premialnie-diplomansy.com/инженер-строитель/ http://https://originality-diploman.com/свидетельство-о-разводе originality-diploman.com originality-diploman.com www.originality-diploman.com originality-diploman.com www.originality-diploman.com http://https://originality-diploman.com/купить-диплом-красноярск http://https://originality-diploman.com/купить-диплом-ссср https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-фармацевта/ https://originality-diploman.com/диплом-специалиста http://https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-пермь/ premialnie-diplomansy.com www.premialnie-diplomansy.com https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-волгоград/ http://https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-врача/ https://premialnie-diplomansy.com/купить-диплом-стоматолога/ http://https://originality-diploman.com/купить-диплом-москва
купить диплом колледжа
https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit www.gosznac-diplomy.com https://gosznac-diplomy.com/diplom-sredne-spetcialnoe-obrazovanie gosznac-diplomy.com http://https://gosznac-diplomy.com/diplom-farmatcevta https://gosznac-diplomy.com/diplom-s-reestromkupit-kupit http://https://gosznac-diplomy.com/svidetelstvo-o-rozhdenii http://https://gosznac-diplomy.com/diplom-feldshera http://https://gosznac-diplomy.com/kupit-diplom-sssr http://https://gosznac-diplomy.com/diplom-stroitelya
купить дипломы о высшем